Piaggio

Pisa Motors

Dealeri

Bucuresti - AVIA MOTORS

Bd. Biruintei nr.11, Pantelimon, jud. Ilfov;

Email: catalin.balaban@aviamotors.ro

Telefon: 021 209 8894

Timisoara - NewWavemotors - Toyota Timisoara

Adresa: 88, Lugojului Blvd, 307200, Ghiroda, Timis, Romania

Web: www.timisoara.toyota.ro

Vanzari

Flavius Husu - Key Account Executive

Mobil: 0736.909.440

Telefon: 0256.208.042

Fax: 0256.272.781

Email: flavius.husu@timisoara.toyota.ro

Service

Dan Popescu - Director Tehnic - Departament Service

Mobil: 0728.666.910

Telefon: 0256.208.042

Fax: 0256.272.781

Email: dan.popescu@timisoara.toyota.ro

Brasov - Motors Management - Toyota Brasov

Adresa: Calea Bucuresti Nr.249, Oras Brasov, Judet Brasov, Romania

Vanzari

Florin Ailoae

Mobil: 0730.250.251

Email: florin.ailoae@gmail.com

Aftersales

Alexandru Mateescu

Mobil: 0730.250.377

Email: alexandru.mateescu@gmail.com

Moldova - AUTO PADOVA

Adresa: IASI - Comuna Letcani, judetul Iasi, DN 28, km 61, BACAU - Calea Republicii 179

Web: www.romil.ro

Vanzari

Gabriel Lungu

Mobil: 0751.123.777

Email: gabriel.lungu@romil.ro

Aftersales (garantii, service, piese de schimb)

Lucian Istratescu

Mobil: 0744.611.125

Email: lucian.tehnic@romil.ro

Craiova - ITALIAN CARS SERVICE

Adresa: Calea Severinului Nr.139/6 Pielesti, Jud.Dolj

Vanzari

Gabriel Dumitrescu

Mobil: 0723.501.076

Email: gabriel.dumitrescu@toyotacraiova.ro

Aftersales (garantii, service, piese de schimb)

Eugen Grigoriu

Mobil: 0726.333.647

Email: eugen.grigoriu@toyotacraiova.ro

Valcea - VICO STAR

Adresa: Str.Barajului, Nr.38, Ramnicu Valcea

Email: vico.star@yahoo.com

Telefon: 0250.820.202

Fax: 0250.820.202

Vanzari

Viorel Vlajnita - Director General

Mobil: 0744.549.100

Vanzari

Mihaela Maciuceanu - Director Comercial

Mobil: 0764.452.707

Partener si distribuitor in Romania